O mnie

Wioletta Szczerbińska

psycholog, psychoterapeutka

KWALIFIKACJE

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Szkołę Trenerów Umiejętności Wychowawczych w Laboratorium Psychoedukacji oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, a także 4-letnie podyplomowe studia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia, które posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej. Dodatkowo uczestniczyłam w wielu kursach z obszaru interwencji kryzysowej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także uzależnień behawioralnych.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach Poradni Telefonicznej dla Osób w Kryzysie Emocjonalnym pomagając osobom doświadczającym trudności życiowych, a także w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Współpracowałam z Instytutem Psychologii Zdrowia jako konsultant poradni mailowej oraz ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej prowadząc zajęcia ze studentami. Szczególne miejsce w mojej działalności zawodowej zajmuje praca z rodzicami. Realizuję warsztaty z zakresu umiejętności wychowawczych dla rodziców i nauczycieli przedszkolnych. Pomagałam rodzicom dzieci niepełnosprawnych wspierając ich w ramach grupowej pomocy psychologicznej. W swoim gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię par i małżeństw, a także udzielam porad psychologicznych.

Pracuję pod stałą superwizją tzn., że swoją pracę konsultuję z certyfikowanym psychoterapeutą i superwizorem PTP. Prywatnie jestem żoną, mamą dwóch córek. Czas wolny najchętniej spędzam na wsi, z dala od miasta.

Wioletta Szczerbińska

Moje kwalifikacje i doświadczenie wiążą się ze współpracą z:

instytut-zdrswpsogrod

 logo-SWPS-biale


27 komentarzy

Monika

7 czerwca 2021 o 1:19 am

To miała być krótka konsultacja w sytuacji, której nie rozumiałam i która mnie przerosła, a przeistoczyła się w podróż przez niejednokrotnie wzburzone wody gdzie ja żeglowałam, a Wiola mnie w tej podróży wspierała i pytała i pytała i rozumiała i szanowała i akceptowała. Ja poznawałam tereny, których wcześniej nie znałam – siebie poznawałam – własne lęki, przekonania, zachowania, atuty, wady, schematy, a nawet urojenia i bezsensowny pęd w którym byłam. Wiola to bardzo dobry kompan w podróży, niełatwej podróży wymagającej wiele odwagi, czasu i akceptacji ale jaka jest potem radość i zmiana dla mnie i wszystkich tych, którzy są dla mnie ważni……… warto było. Dziękuję.

Diana

11 kwietnia 2021 o 9:04 am

Z Panią Wioletta miałyśmy okazję pracować przez rok czasu. W tym czasie udało mi się dokonać ogromnego wglądu własnego, inaczej patrzę na pewne rzeczy… Była dla mnie Ogromnym Wsparciem 🙂 Polecam jak najbardziej, i dziękuję!! Pozdrawiam ciepło 🙂 🙂

Jola

13 października 2020 o 7:13 pm

Do Pani Wioletty trafiłam z polecenia znajomej, ponieważ poprzednia terapia od początku nie wzbudziła mojego zaufania. A tutaj spotkałam ciepłą osobę pełna empatii i troski. Pani Wiola potrafi słuchać z niebywałym zaangażowaniem. Co więcej terapia ku mojemu zaskoczeniu okazała się rozmowa, odwrotnie od pierwszej która była moim monologiem, bez większych wskazówek terapeuty. Sposób prowadzenia rozmowy pozwolił mi(osobie bardzo nieufnej) otworzyć sie i zdjąć swoją maskę i tak ze spotkania na spotkanie stawiałam czoła swoim największym problemom. W gabinecie czułam się jak w domu, bezpiecznie i komfortowo, bez uczucia że czegoś nie wypada, bądź ze terapeutka mogłaby mnie złe ocenić. Dzisiaj jestem inna osoba, bardziej ufna, z uśmiechem patrze na świat i nie mogę doczekać się tego co przede mną 🙂 Silniejsza i pełna pozytywnej energii idę kierunkiem który „wskazała” mi terapia. Bardzo dziękuję za każda minutę nowego życia 🙂

Ola

30 czerwca 2020 o 1:08 pm

Miałam przyjemność korzystać z pomocy Pani Wioletty przez około dziesięć spotkań. Niezwykła osoba, niezwykle wyrozumiała i pomocna. Moja historia była dość zawiła i jestem wdzięczna ,że udało nam się poskładać ją w jedną całość… by móc wstać na nogi i odzyskać równowagę. Serdecznie polecam każdemu ten gabinet – pełen profesjonalizm, wiedza i empatia. W obecnej chwili nie mogę sobie pozwolić na pełną (dłuższą) terapię jednak jestem na nią zdecydowana i z pewnością wrócę.

Paulina

24 czerwca 2020 o 2:10 pm

Do Pani Wioli trafiłam z polecenia przyjaciółki, 2 lata po zakończeniu poprzedniej terapii u innego psychoterapeuty.
Zdecydowanie jedna z kluczowych decyzji w moim życiu!

Zaczynając od rzeczy czysto organizacyjnych – płatności, podejście do klienta, dopasowanie godzin spotkań do dostępności, jasno określone zasady terapii, które ułatwiają współprace obu stroną – wszystko profesjonalnie.

Natomiast jeśli chodzi o samą terapię… Przyszłam z planem i własnymi przemyśleniami, gotowa z marszu wskoczyć po pas w „sendo sprawy”. Całe szczęście Pani Wiola dokładnie wiedziała co robi i potrafiła niepostrzeżenie przebić się przez moje silne 'zasieki’, opór i chęć kontroli. To była zupełnie inna terapia niż poprzednia. Pani Wiola jest ciepłą, troskliwą i delikatną osobą – nawet zbyt delikatną na pierwszy rzut, ale to tylko pozory! Zajęło mi trochę czasu, zanim jej w pełni zaufałam i pozwoliłam sobie pomóc – tym bardziej jestem pod wrażeniem jej spokoju, podejścia do pacjenta i umiejętności. Pani Wiola jest „cichym poruszycielem” – otacza ogromem troski i zrozumienia, a jednocześnie konsekwentnie realizuje swój plan pomocy i po cichu przeprowadza gruntowną, życiową rewolucję. W najgorszych momentach terapii, kiedy cały nasz świat drży w fundamentach, kiedy wszystkie nasze przekonania walą nam się na głowę, kiedy nie wiemy już nawet kim jesteśmy – daję mocne poczucie wsparcia i pomaga we własnym tempie przejść przez tę życiową, emocjonalną nawałnicę. Dzięki Pani Wioli udało mi się poukładać relacje z rodzicami, zaczęłam akceptować i godzić się z rzeczami na które nie mam wpływu, przestałam też obarczać się przytłaczającym poczuciem odpowiedzialności za wszystko i wszystkich. Odpuściłam dużo napięcia, które ciągle w sobie nosiłam. Przestałam się też ciągle straszyć, umniejszać sobie i utrudniać życie. W wielkim skrócie terapia Pani Wioli przyniosła mi niesamowitą ulgę i stała się początkiem nowego etapu w moim życiu.

Polecam z całego serca – terapia to nie jest łatwe doświadczenie, ale naprawdę WARTO!
Pani Wiolu, jest Pani odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku – DZIĘKUJĘ BARDZO!

Jacek

15 maja 2020 o 1:55 am

Spotkania z Panią Wiolettą były dla mnie dość wyjątkowym i unikalnym doświadczeniem. Przyszedłem z odpowiednim nastawieniem, ale z błędnymi oczekiwaniami. Często wiedziałem lepiej i to co słyszałem budziło we mnie sprzeciw. Były nawet momenty, że zastanawiałem się czy terapia jest dla mnie. Jednak Pani Wioletta robiła nie poddawała się. Z jednej strony zmieniała dla mnie to co i jak mówiła i pozwalała mi się po prostu wygadać… a z drugiej stawiała mocne granice i wymagała ode mnie pewnych deklaracji i działań. W tym wszystkim nie zauważyłem nawet jak zmiany, których tak mocno szukałem szkiełkiem i okiem, zachodzą we mnie zupełnie niepostrzeżenie… i o zgrozo poza moją kontrolą. Dostałem tutaj coś, co jest coraz rzadsze w naszym świecie. Poczucie tego, że chociaż moje przeżycia i doświadczenie są powszechne i ludzie sobie z nimi radzą… ale są one moje i dlatego są ważne. Oczywiście polecam Panią Wiolettę z całego serca i powodzenia w podróży.

Iga

16 października 2019 o 6:33 pm

Zdecydowanie polecam spotkanie/a z Panią Wiolą. Bardzo profesjonalna pomoc, a z racji tego, że Pani Wioletta jest ciepłą i empatyczną osobą, spotkania przebiegają w spokojnej i pełnej zaufania atmosferze. Na terapii udało się rozwiązać problem, z którym przyszłam, a nawet zyskałam o wiele więcej niż zakładałam. Dowiedziałam się dużo o sobie i dostałam wiedzę, dzięki której bardziej pozytywnie patrzę w przyszłość. Dzięki terapii zdjęłam z siebie duży ciężar, nabrałam siły do działania bez lęku.

Bardzo dziękuję za całą uwagę i zaangażowanie 🙂

Ola

27 sierpnia 2019 o 11:53 pm

Dziś minął rok terapii, nie był to dla mnie łatwy czas. Rozpoczęłam go z wieloma emocjami… poczuciem winy, negatywnymi myślami o sobie samej, brakiem wiary we własne możliwości, z silnym poczuciem udowadniania innym, że jestem dobra, coś warta, z ogromną presją, że we wszystkim co robię muszę być najlepsza. Długo tak funkcjonowałam, presja na siebie samą też do pewnego momentu działała. Awanse, pochwały, uznania. Na chwilę czułam się lepiej i zaraz znów nie wystarczająco dobra, kompetentna… Obudziłam się którejś nocy ze strachem, nie mogłam złapać oddechu, pozbierać myśli…
Decyzja o terapii była intuicyjna, wybór podyktowany odległością od miejsca zamieszkania i chemią do tego co przeczytałam na stronie www, a stronę znalazłam przez ogólnodostępne wyszukiwarki internetowe. Na pierwszą wizytę poszłam z dużą obawą, strachem. Nie było to łatwe dla mnie.
Tak trafiłam do Pani Wioletty.
Po tej pierwszej wizycie, poczułam, że podjęłam dobrą decyzję. Poszłam na kolejną, kolejną… i tak przez rok, co tydzień. Czy było mi łatwo? Było mi cholernie trudno, świadomość i dotarcie do siebie, rozmowy o sytuacjach, które wyparłam lub najchętniej bym wyparła, były okraszone moim smutkiem, czasem zadowoleniem, czasem złością, a czasem silną potrzebą popłakania, którego nie potrafiłam.
Pani Wioletta nauczyła mnie pracować z tymi emocjami, nauczyła mnie dbać o siebie i dobrze siebie samą traktować. Uświadomiła mi, czym jest poczucie wartości i z czego wynika. Jako terapeuta dała mi 100% swojego czasu, zainteresowania i wsparcia. Dziś kończąc terapię, czego nie byłam świadoma – razem doszłyśmy do tej decyzji, poczułam satysfakcję i zadowolenie, że dałam radę i zmierzyłam się sama ze sobą i miałam przy tym najlepsze wsparcie jakie mogłam mieć ?

Co ogromnie doceniam w tej rocznej pracy?
#uczciwość
są bardzo jasne zasady współpracy. Słyszałam o terapiach z kontraktami na rok, bez możliwości odwołania wizyty w tym czasie raz, które nie obejmują choroby czy urlopu. Pani Wioletta ma bardzo jasne i ludzkie zasady, które uwzględniają też sytuacje losowe.

#dialog, a nie monolog po mojej stronie
#ciepło i autentyczne wsparcie

Pani Wioletto dziękuje za ten rok, nie był łatwy, natomiast bardzo efektywny tylko i wyłącznie dla mnie samej.

Anna

16 lipca 2019 o 11:00 am

Pani Wioletto – dziękuję. Z całego serce, z głębi duszy, śmiejącymi się oczami – dziękuję. Była Pani pierwszą osobą w moim życiu, która we mnie uwierzyła, która mnie wysłuchała i której ja nie odrzuciłam ze strachu przed odrzuceniem. Dziękuję za opiekę, uwagę, troskę, cierpliwość, gdy trudno było zatrzymać moje gadanie. Dzięki terapii rozliczyłam przeszłość, którą schowałam w sobie bardzo głęboko, powyrzucałam wszystkie kamienie i balasty, które nie pozwalały mi oddychać, żyć… pozbyłam się objawów psychosomatycznych, które niszczyły mój świat i odbierały poczucie bezpieczeństwa moim dzieciom. Ujrzałam siebie jako silną kobietę, zrozumiałam, że nie da się żyć dla innych rezygnując z siebie. Poczucie winy, w które byłam wpychana przez otoczenie z przyjemnością i ulgą kopnęłam w tyłek. Terapia to nie był remont, to była remontowa rewolucja! Termin „wartość dodana” zyskał zupełnie nowy wymiar. Terapia to trudny proces, bolesny czasem, męczący ale niezbędny, by wyzdrowieć. Tak jak rehabilitacja ciała – bolesna, żmudna, niewygodna, wymagająca ale tylko taka da rezultaty. Moje „narodziny”, bo tak nazywam moment przełomowy były możliwe tylko dzięki takiej Osobie jak Pani Wioletta. Terapeutą nie może być każdy, trzeba mieć w sobie iskrę Bożą, dar czytania ludzi, obserwowania i słuchania i taka jest właśnie Pani Wioletta. Jeśli szukasz pomocy, zastanawiasz się czy zadzwonić, czy napisać, czy to ten moment? To to jest na pewno ten moment! To instynkt samozachowawczy, który dorośli kochają lekceważyć. W moim życiu już nic nie będzie takie samo! Będzie lepsze, spokojniejsze, szczęśliwsze. Dziękuję.

Monika

1 marca 2019 o 3:41 pm

Pani Wioletta to bardzo ciepła, troskliwa i empatyczna osoba, której można zaufać od pierwszego spotkania. W trakcie sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo, Pani Wiola zawsze uważnie słuchała i pozwalała na swobodne wypowiedzi, zmobilizowała mnie do pracy nad sobą, a jej porady okazały się bardzo skuteczne. W jasny sposób wyjaśniła mi z czego wynikają i na czym polegają moje problemy, pomogła mi je rozwiązać. Dzięki Pani Wioli z radością patrzę w przyszłość, potrafię zmierzyć się z problemami, jestem silniejsza i pełna pozytywnej energii. Bardzo dziękuję 🙂

Edyta

27 lutego 2019 o 8:11 pm

Do Pani Wioli trafiłam w bardzo trudnym czasie. Terapia pozwoliła mi wiele zrozumieć, poukładać, zmienić ale też zaakceptować. To najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla siebie 🙂 Dziękuję za pomoc!

Paulina

14 listopada 2018 o 9:47 am

Szukałam terapeuty w okolicy, ale nie sądziłam, że tak wspaniale trafię! Terapia wiele zmieniła w moim życiu. Pomogła mi zrozumieć samą siebie, uporać się z przeszłością i odkryć siebie na nowo. Z nikim nie mogłam rozmawiać tak szczerze i otwarcie jak z p. Wiolettą. Bez cienia oceniania tylko zrozumienie. Jestem bardzo wdzięczna za ten czas. Będzie mi bardzo brakowało tych rozmów, ale wierzę, że to wszystko co wyniosłam z terapii będzie teraz ze mną kroczyć w moim życiu.

Anna

25 września 2018 o 4:31 pm

Chciałabym bardzo polecić Panią Psycholog Wiolettę Szczerbińską ze względu na fachowość i profesjonalizm świadczonych usług.
Trafiłam to Pani Psycholog bez polecenia i nie wiedziałam czego się spodziewać, ale byłam bardzo miło zaskoczona podejściem, pracą, wyrozumiałością, zrozumieniem, mądrością życiową i tolerancją na drugą osobę, za co bardzo serdeczne DZIĘKUJE.
Dzięki umiejętnością i wiedzy Pani Wioletty, jestem teraz na innym poziomie samoświadomości i pewności siebie, co przekłada się na moje życie, samopoczucie i relacje z innymi ludźmi.
Skoro czytacie te słowa, to znaczy że jesteście na stronie odpowiedniej Osoby, aby rozpocząć pracę nad zmianami w życiu. Polecam, bo warto.

Ilona

30 marca 2018 o 6:19 pm

Początki terapii były bardzo trudne. Trudno było się zorganizować, zaufać, a w końcu otworzyć i uwierzyć, że można żyć inaczej… Dziś patrzę na siebie z perspektywy ponad roku… i w końcu jestem szczęśliwa. Początkowo było dużo potknięć, powrotów do starych nawyków, zachowań destruktywnych niszczących moje ciało i duszę. Ale z czasem… zauważyłam, że złe zachowania i tak ciężkie dla mnie do zniesienia ekstremalne reakcje i zachowania zdarzają się coraz rzadziej, są krótsze, a ja jestem spokojniejsza i szczęśliwsza. Nauczyłam się jak dziecko obserwować, czuć, a przede wszystkim wyrażać emocje, prowadzić ze sobą wewnętrzny dialog, który utrzymuje mnie codziennie w równowadze, wzmacnia i chroni. Nie potrzebuję już szukać aprobaty, uznania i szczęścia w oczach innych ludzi, bo widzę to wszystko we własnych oczach. Wiem dobrze, co jest dla mnie dobre, rozliczyłam przeszłość, wybaczyłam tym, którzy wyrządzili mi w dzieciństwie krzywdę, wybaczyłam sobie. Warto przejść terapię, gorąco polecam.

Agnieszka

29 marca 2018 o 10:23 am

Spotkania z Panią Wiolettą dały mi siłę do dalszego życia, radzenia sobie z problemami. Najpierw kontaktowałam się doraźnie w celu porady w trudnej sytuacji i od razu Pani Wiola wzbudziła moje zaufanie, potem kilka miesięcy regularnych spotkań tylko potwierdziły moje zdanie- bardzo fachowa, kompetentna osoba a przede wszystkim ciepła, z dużą dozą empatii. Dzięki Niej zaczęłam patrzeć na życie w inny sposób, odnalazłam w sobie siłę do radzenia sobie z problemami, które są i będą, ale najważniejsze jest to, że się już ich nie boję. Patrzę w przyszłość z nadzieją, a nie lękiem jak dotychczas. Pani Wiola przeprowadziła mnie za rękę przez jeden z najtrudniejszych okresów w moim życiu, „odgrzebała” gdzieś głęboko schowane poczucie własnej wartości i wiary w siebie.
Bardzo dziękuję Pani Wiolu, jest Pani fantastyczną osobą. Nie miałam pojęcia, że psychoterapia może zdziałać tyle dobrego we wnętrzu człowieka.

Anna

21 marca 2018 o 12:36 pm

Zanim trafiłam do pani Wioletty miałam problemy w relacji z bliskimi. Kilka miesięcy spotkań, fachowość a także ogromna empatia pani Wioletty pomogły mi zrozumieć mechanizmy kierujące moim zachowaniem. Tych kilka miesięcy spotkań to najlepsze co mogłam zrobić aby pójść do przodu, akceptując przeszłość. Szczerze polecam panią Wiolettę. Jest wspaniałym fachowcem i człowiekiem!

Alina

6 lutego 2018 o 1:36 pm

Pani Wioletta pomogła mi w stanach lękowych.Była miła i wyrozumiała dla mnie. Dziękuję bardzo i pozdrawiam

Martyna

19 września 2017 o 7:34 am

Moja przygoda z terapią zaczęła się rok temu. Wcześniej miewałam różne trudności jak każdy, ale jakoś sobie z nimi radziłam. Do pójścia na wizytę zmusiły mnie ataki lęku.

Pani Wiola okazała się profesjonalnym psychoterapeutą, ale także empatycznym i bardzo sympatycznym człowiekiem.
Pamiętam jak na jednej z pierwszych wizyt powiedziała mi, że terapia jest jak remont. Najpierw dostrzegamy że potrzebna jest zmiana, w zasadzie cieszymy się na tę zmianę. Później w miarę upływu czasu i przeprowadzania remontu, wychodzą nowe rzeczy o których nie wiedzieliśmy. Przeważnie w środku remontu żałujemy że zaczęliśmy albo myślimy sobie „trzeba było tego nie ruszać, teraz jest jeszcze gorzej”, ale to mija. Na koniec jest pięknie i czysto i jesteśmy dumni i szczęśliwi że zrobiliśmy remont. To najlepsze przedstawienie terapii. Tak było również ze mną, ale warto było podjąć trud. Po prawie rocznej terapii, którą postanowiłyśmy zakończyć na ten moment okazało się że zyskałam dużo więcej niż chciałam. Przyszłam z jednym problemem, no może dwoma (Tak mi się wydawało). W trakcie terapii, po nitce do kłębka doszłysmy do wielu innych problemów, o których nie zdawałam sobie sprawy. Ale dzięki temu że udało się je znaleźć i rozwiązać teraz jestem innym człowiekiem. Zyskałam spokój i akceptację dla siebie i swoich ewentualnych porażek. Zyskałam także lepsze relacje z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi. Czuję się silna, bezpieczna i szczęśliwa. Gdybym wiedziała że tyle mam do zyskania, nie czekałabym tak długo z pójściem na wizytę.

Dlatego z czystym sumieniem polecam Panią Wiolettę Szczerbińską, jest godnym zaufania specjalistą ? jeszcze raz dziękuję!

Ania

24 lipca 2017 o 10:14 pm

Pani Wiola była moim powiernikiem na drodze do samej siebie. Jej ciepło, zrozumienie i współczucie, w pozytywnym znaczeniu tego słowa, pomogło w odnalezieniu poczucia własnej wartości. U p.Wioli wyczułam jej ogromną charyzmę i konsekwencję w osiąganiu rezultatów. Dzięki temu, na naszych wspólnych zajęciach odnalazłam swoją schowaną odwagę i wiarę we własną osobę, co więcej, zrozumiałam, że jestem warta, żeby pokochać siebie, dziękuję!
P. Wiola pomogło mi przetrwać to co wydawało mi się być najgorszym, nie poddać się. Byłam osobą, która ciągle czuła niepokój. Teraz jestem spokojna. Potrafię odróżnić to, co wpływa na mnie negatywnie i pozytywnie, nazwać to, wyobrazić sobie i nadać temu kształt, przez co łatwiej sobie z tym radzę i świadomie decyduję czy się tym przejąć czy też raczej cieszyć. To mi daje niesamowite uczucie wolności. Tego poszukiwałam i myślę, że wiele ludzi szuka, a samemu czasem się po prostu nie da. Potrzebna jest ta iskra zapalna, czasem może być to też zbieg okoliczności, ale też i odpowiednich ludzi wokół.
Mogłabym pisać i pisać …
Dlatego jeszcze raz dziękuję p.Wiolu!

Marta

12 stycznia 2017 o 9:27 pm

Czas terapii był dla mnie wyjątkowy. Dzięki pomocy Pani Wioletty przepracowałam lekcje z przeszłości, poukładałam sprawy bieżące. Dziękuję za ogromne ciepło, zrozumienie i ogromną pomoc.
Marta

Michał

28 grudnia 2016 o 5:49 am

Serdecznie polecam Panią Wiolettę. Po kilku spotkaniach odczułem wyraźną poprawę. Dzięki terapii inaczej patrzę na problemy, które wcześniej wydawały się niedorozwiązania.

Magda

27 grudnia 2016 o 1:09 pm

Moje spotkania z Panią Wiolą trwały ponad rok, był to czas nauki umiejętności wychowawczych przy 2dzieci ze spektrum autyzmu, a zarazem własna psychoterapia-chyba potrzebna każdemu z nas:) od pół roku sama sobie radzę z dziećmi i życiem -bogata o szereg dobrych rad, nowych umiejętności dzięki Pani Wioli 🙂 wszyscy jesteśmy szczęśliwsi, problemy stały się mniejsze, a dzieci zaczynają funkcjonować jakby spektrum było snem:) dziękuję! Pozdrawiam serdecznie

Marta, Paweł

24 stycznia 2016 o 11:47 pm

Trafiliśmy do Pani Wioletty, gdy kłótnia o drobiazg zaczęła przekształcać się w trwający miesiąc stan obrażenia, ciszy i wzajemnej złości . Odbyliśmy kilka wspólnych sesji, dzięki którym zaczęliśmy otwierać się na siebie, inaczej rozmawiać i reagować, gdy pojawiały się następne trudniejsze chwile. Bogatsi o zdobytą wiedzę i umiejętności razem je pokonujemy. I czujemy się silniejsi i bliżsi sobie. Dziękujemy za sesje. Marta i Paweł

Ewa (i Olek)

17 listopada 2015 o 1:10 pm

Razem z mężem postanowiliśmy nareperować nasze małżeństwo, bo zaczęło się wymykać spod kontroli. Koleżanka poleciła nam Wiolę i był to dobry wybór.
Na spotkaniach panowała przyjazna atmosfera, gdzie w spokoju każdy z nas mógł powiedzieć swoje racje, pokazała nam jak wyrażać swoje uczucia i emocje nie raniąc drugiej osoby. Jeśli mój mąż był zadowolony i powiedział, że warto było- to naprawdę tak było 🙂
Dziękujemy Ci Wiolu za pomoc i do zobaczenia, ale już na kawie 🙂

Beata

8 czerwca 2015 o 9:38 pm

Witam.
Jestem nauczycielem przedszkolnym a także rodzicem dwójki dzieci. Wiole poznałam podczas szkoleń zawodowych w placówce, w której pracuję.
Wiedzę, którą zdobyłam podczas spotkań wykorzystuję zarówno w pracy zawodowej jak również jako mama.
Przynosi ona bardzo dobre rezultaty w obu dziedzinach mojego zycia.
Wiedza Wioli i umiejętność jej przekazywania jest bezcenna.
Profesjonalizm i sposób prowadzania warsztatów zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.I mimo wielu lat doświadczeń pracy z dziećmi, otworzył mi nowy pogląd na rozwiązywanie codziennych problemów w pracy z dziećmi.
Obecnie korzystam również z indywidualnych porad psychologicznych i bardzo cenie sobie współpracę.
To wspaniały człowiek a jednocześnie mądry terapeuta.
Polecam wszystkim ktorzy chcieliby uzykac pomoc prawdziwego specjalisty.

Katarzyna

8 czerwca 2015 o 8:47 pm

Dziękuję, po tych kilku spotkaniach na warsztatach teraz inaczej patrzę na moje problemy w pracy. Pani spostrzeżenia pomogły mi wejść na właściwe tory. Jeszcze raz dziękuję 🙂

Aleksandra

8 czerwca 2015 o 8:40 pm

Szczerze polecam panią Wiolę !!! Dzięki kilku spotkaniom sprawy, które kiedyś mnie przerastały i dręczyły przestały być tak istotne. Pani Wiola ,,naładowała” mnie pozytywną energią.Odpowiedziałam sobie na wiele ważnych dla mnie pytań i znalazłam rozwiązanie na wiele problemów. Bardzo praktyczne podejście podczas warsztatów z nauczycielami 🙂 Dziękuję za pomoc i wsparcie 🙂

Zostaw komentarz