Psychoterapia on-line

Propozycję psychoterapii on-line kieruję do tych osób, które z różnych przyczyn nie mogą odbywać jej stacjonarnie. Zatem, jeśli mieszkasz za granicą lub w Polsce, w miejscu, z którego utrudniony jest dojazd lub dostęp do psychoterapeuty, masz ograniczenia związane z możliwością przemieszczania się bądź czasowe (jesteś np. rodzicem małego dziecka), dużo podróżujesz, sesje on-line mogą być dobrym rozwiązaniem.

Według badań psychoterapia on-line jest tak samo skuteczną formą pomocy, jak psychoterapia stacjonarna (tutaj znajdziesz więcej informacji o tej formie pomocy) i pozwala osiągać podobne rezultaty. W przypadku takiej formy współpracy ważne jest jednak kilka spraw, o które musisz zadbać. W gabinecie to ja zapewniam warunki, które sprzyjają dyskrecji, ułatwiają koncentrację i pozwalają na refleksję nad sobą.

W przypadku psychoterapii on-line to zadanie jest po Twojej stronie. Jeśli chcesz skorzystać z tej formy pomocy, zadbaj o komfortowe warunki dla siebie. To bardzo ważne, abyś mogła/mógł swobodnie rozmawiać, aby nikt nie wchodził i Ci nie przeszkadzał. Zadbaj o dobry czas, kiedy możesz się na sobie skoncentrować, o dobre łącze internetowe i kamerę. Najlepiej, jeśli możesz skorzystać z komputera/tabletu, nie z telefonu. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce kontrakt terapeutyczny.

Psychoterapię on-line poprzedza konsultacja

Koszt sesji on-line: 220 zł/50 min.

Skontaktuj się ze mną

Skontaktuj się już dziś