Monika

7 czerwca 2021


To miała być krótka konsultacja w sytuacji, której nie rozumiałam i która mnie przerosła, a przeistoczyła się w podróż przez niejednokrotnie wzburzone wody gdzie ja żeglowałam, a Wiola mnie w tej podróży wspierała i pytała i pytała i rozumiała i szanowała i akceptowała. Ja poznawałam tereny, których wcześniej nie znałam – siebie poznawałam – własne lęki, przekonania, zachowania, atuty, wady, schematy, a nawet urojenia i bezsensowny pęd w którym byłam. Wiola to bardzo dobry kompan w podróży, niełatwej podróży wymagającej wiele odwagi, czasu i akceptacji ale jaka jest potem radość i zmiana dla mnie i wszystkich tych, którzy są dla mnie ważni... warto było. Dziękuję.

Diana

11 kwietnia 2021


Z Panią Wioletta miałyśmy okazję pracować przez rok czasu. W tym czasie udało mi się dokonać ogromnego wglądu własnego, inaczej patrzę na pewne rzeczy… Była dla mnie Ogromnym Wsparciem 🙂 Polecam jak najbardziej, i dziękuję!! Pozdrawiam ciepło 🙂 🙂

Jola

13 października 2020


Do Pani Wioletty trafiłam z polecenia znajomej, ponieważ poprzednia terapia od początku nie wzbudziła mojego zaufania. A tutaj spotkałam ciepłą osobę pełna empatii i troski. Pani Wiola potrafi słuchać z niebywałym zaangażowaniem. Co więcej terapia ku mojemu zaskoczeniu okazała się rozmowa, odwrotnie od pierwszej która była moim monologiem, bez większych wskazówek terapeuty. Sposób prowadzenia rozmowy pozwolił mi(osobie bardzo nieufnej) otworzyć sie i zdjąć swoją maskę i tak ze spotkania na spotkanie stawiałam czoła swoim największym problemom. W gabinecie czułam się jak w domu, bezpiecznie i komfortowo, bez uczucia że czegoś nie wypada, bądź ze terapeutka mogłaby mnie złe ocenić. Dzisiaj jestem inna osoba, bardziej ufna, z uśmiechem patrze na świat i nie mogę doczekać się tego co przede mną 🙂 Silniejsza i pełna pozytywnej energii idę kierunkiem który „wskazała” mi terapia. Bardzo dziękuję za każda minutę nowego życia 🙂

Ola

30 czerwca 2020


Miałam przyjemność korzystać z pomocy Pani Wioletty przez około dziesięć spotkań. Niezwykła osoba, niezwykle wyrozumiała i pomocna. Moja historia była dość zawiła i jestem wdzięczna ,że udało nam się poskładać ją w jedną całość… by móc wstać na nogi i odzyskać równowagę. Serdecznie polecam każdemu ten gabinet – pełen profesjonalizm, wiedza i empatia. W obecnej chwili nie mogę sobie pozwolić na pełną (dłuższą) terapię jednak jestem na nią zdecydowana i z pewnością wrócę.

Paulina

24 czerwca 2020


Do Pani Wioli trafiłam z polecenia przyjaciółki, 2 lata po zakończeniu poprzedniej terapii u innego psychoterapeuty. Zdecydowanie jedna z kluczowych decyzji w moim życiu!

Zaczynając od rzeczy czysto organizacyjnych – płatności, podejście do klienta, dopasowanie godzin spotkań do dostępności, jasno określone zasady terapii, które ułatwiają współprace obu stroną – wszystko profesjonalnie.

Natomiast jeśli chodzi o samą terapię… Przyszłam z planem i własnymi przemyśleniami, gotowa z marszu wskoczyć po pas w „sendo sprawy”. Całe szczęście Pani Wiola dokładnie wiedziała co robi i potrafiła niepostrzeżenie przebić się przez moje silne 'zasieki’, opór i chęć kontroli. To była zupełnie inna terapia niż poprzednia. Pani Wiola jest ciepłą, troskliwą i delikatną osobą – nawet zbyt delikatną na pierwszy rzut, ale to tylko pozory! Zajęło mi trochę czasu, zanim jej w pełni zaufałam i pozwoliłam sobie pomóc – tym bardziej jestem pod wrażeniem jej spokoju, podejścia do pacjenta i umiejętności. Pani Wiola jest „cichym poruszycielem” – otacza ogromem troski i zrozumienia, a jednocześnie konsekwentnie realizuje swój plan pomocy i po cichu przeprowadza gruntowną, życiową rewolucję. W najgorszych momentach terapii, kiedy cały nasz świat drży w fundamentach, kiedy wszystkie nasze przekonania walą nam się na głowę, kiedy nie wiemy już nawet kim jesteśmy – daję mocne poczucie wsparcia i pomaga we własnym tempie przejść przez tę życiową, emocjonalną nawałnicę. Dzięki Pani Wioli udało mi się poukładać relacje z rodzicami, zaczęłam akceptować i godzić się z rzeczami na które nie mam wpływu, przestałam też obarczać się przytłaczającym poczuciem odpowiedzialności za wszystko i wszystkich. Odpuściłam dużo napięcia, które ciągle w sobie nosiłam. Przestałam się też ciągle straszyć, umniejszać sobie i utrudniać życie. W wielkim skrócie terapia Pani Wioli przyniosła mi niesamowitą ulgę i stała się początkiem nowego etapu w moim życiu.

Polecam z całego serca – terapia to nie jest łatwe doświadczenie, ale naprawdę WARTO! Pani Wiolu, jest Pani odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku – DZIĘKUJĘ BARDZO!

Jacek

15 maja 2020


Spotkania z Panią Wiolettą były dla mnie dość wyjątkowym i unikalnym doświadczeniem. Przyszedłem z odpowiednim nastawieniem, ale z błędnymi oczekiwaniami. Często wiedziałem lepiej i to co słyszałem budziło we mnie sprzeciw. Były nawet momenty, że zastanawiałem się czy terapia jest dla mnie. Jednak Pani Wioletta robiła nie poddawała się. Z jednej strony zmieniała dla mnie to co i jak mówiła i pozwalała mi się po prostu wygadać… a z drugiej stawiała mocne granice i wymagała ode mnie pewnych deklaracji i działań. W tym wszystkim nie zauważyłem nawet jak zmiany, których tak mocno szukałem szkiełkiem i okiem, zachodzą we mnie zupełnie niepostrzeżenie… i o zgrozo poza moją kontrolą. Dostałem tutaj coś, co jest coraz rzadsze w naszym świecie. Poczucie tego, że chociaż moje przeżycia i doświadczenie są powszechne i ludzie sobie z nimi radzą… ale są one moje i dlatego są ważne. Oczywiście polecam Panią Wiolettę z całego serca i powodzenia w podróży.

Iga

16 października 2019


Zdecydowanie polecam spotkanie/a z Panią Wiolą. Bardzo profesjonalna pomoc, a z racji tego, że Pani Wioletta jest ciepłą i empatyczną osobą, spotkania przebiegają w spokojnej i pełnej zaufania atmosferze. Na terapii udało się rozwiązać problem, z którym przyszłam, a nawet zyskałam o wiele więcej niż zakładałam. Dowiedziałam się dużo o sobie i dostałam wiedzę, dzięki której bardziej pozytywnie patrzę w przyszłość. Dzięki terapii zdjęłam z siebie duży ciężar, nabrałam siły do działania bez lęku.

Bardzo dziękuję za całą uwagę i zaangażowanie 🙂

Ola

27 sierpnia 2019


Dziś minął rok terapii, nie był to dla mnie łatwy czas. Rozpoczęłam go z wieloma emocjami… poczuciem winy, negatywnymi myślami o sobie samej, brakiem wiary we własne możliwości, z silnym poczuciem udowadniania innym, że jestem dobra, coś warta, z ogromną presją, że we wszystkim co robię muszę być najlepsza. Długo tak funkcjonowałam, presja na siebie samą też do pewnego momentu działała. Awanse, pochwały, uznania. Na chwilę czułam się lepiej i zaraz znów nie wystarczająco dobra, kompetentna… Obudziłam się którejś nocy ze strachem, nie mogłam złapać oddechu, pozbierać myśli… Decyzja o terapii była intuicyjna, wybór podyktowany odległością od miejsca zamieszkania i chemią do tego co przeczytałam na stronie www, a stronę znalazłam przez ogólnodostępne wyszukiwarki internetowe. Na pierwszą wizytę poszłam z dużą obawą, strachem. Nie było to łatwe dla mnie. Tak trafiłam do Pani Wioletty.

Po tej pierwszej wizycie, poczułam, że podjęłam dobrą decyzję. Poszłam na kolejną, kolejną… i tak przez rok, co tydzień. Czy było mi łatwo? Było mi cholernie trudno, świadomość i dotarcie do siebie, rozmowy o sytuacjach, które wyparłam lub najchętniej bym wyparła, były okraszone moim smutkiem, czasem zadowoleniem, czasem złością, a czasem silną potrzebą popłakania, którego nie potrafiłam.

Pani Wioletta nauczyła mnie pracować z tymi emocjami, nauczyła mnie dbać o siebie i dobrze siebie samą traktować. Uświadomiła mi, czym jest poczucie wartości i z czego wynika. Jako terapeuta dała mi 100% swojego czasu, zainteresowania i wsparcia. Dziś kończąc terapię, czego nie byłam świadoma – razem doszłyśmy do tej decyzji, poczułam satysfakcję i zadowolenie, że dałam radę i zmierzyłam się sama ze sobą i miałam przy tym najlepsze wsparcie jakie mogłam mieć ?

Co ogromnie doceniam w tej rocznej pracy? #uczciwość są bardzo jasne zasady współpracy. Słyszałam o terapiach z kontraktami na rok, bez możliwości odwołania wizyty w tym czasie raz, które nie obejmują choroby czy urlopu. Pani Wioletta ma bardzo jasne i ludzkie zasady, które uwzględniają też sytuacje losowe.

#dialog, a nie monolog po mojej stronie #ciepło i autentyczne wsparcie

Pani Wioletto dziękuje za ten rok, nie był łatwy, natomiast bardzo efektywny tylko i wyłącznie dla mnie samej.

Anna

16 lipca 2019


Pani Wioletto – dziękuję. Z całego serce, z głębi duszy, śmiejącymi się oczami – dziękuję. Była Pani pierwszą osobą w moim życiu, która we mnie uwierzyła, która mnie wysłuchała i której ja nie odrzuciłam ze strachu przed odrzuceniem. Dziękuję za opiekę, uwagę, troskę, cierpliwość, gdy trudno było zatrzymać moje gadanie. Dzięki terapii rozliczyłam przeszłość, którą schowałam w sobie bardzo głęboko, powyrzucałam wszystkie kamienie i balasty, które nie pozwalały mi oddychać, żyć… pozbyłam się objawów psychosomatycznych, które niszczyły mój świat i odbierały poczucie bezpieczeństwa moim dzieciom. Ujrzałam siebie jako silną kobietę, zrozumiałam, że nie da się żyć dla innych rezygnując z siebie. Poczucie winy, w które byłam wpychana przez otoczenie z przyjemnością i ulgą kopnęłam w tyłek. Terapia to nie był remont, to była remontowa rewolucja! Termin „wartość dodana” zyskał zupełnie nowy wymiar. Terapia to trudny proces, bolesny czasem, męczący ale niezbędny, by wyzdrowieć. Tak jak rehabilitacja ciała – bolesna, żmudna, niewygodna, wymagająca ale tylko taka da rezultaty. Moje „narodziny”, bo tak nazywam moment przełomowy były możliwe tylko dzięki takiej Osobie jak Pani Wioletta. Terapeutą nie może być każdy, trzeba mieć w sobie iskrę Bożą, dar czytania ludzi, obserwowania i słuchania i taka jest właśnie Pani Wioletta. Jeśli szukasz pomocy, zastanawiasz się czy zadzwonić, czy napisać, czy to ten moment? To to jest na pewno ten moment! To instynkt samozachowawczy, który dorośli kochają lekceważyć. W moim życiu już nic nie będzie takie samo! Będzie lepsze, spokojniejsze, szczęśliwsze. Dziękuję.

Monika

1 marca 2019


Pani Wioletta to bardzo ciepła, troskliwa i empatyczna osoba, której można zaufać od pierwszego spotkania. W trakcie sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo, Pani Wiola zawsze uważnie słuchała i pozwalała na swobodne wypowiedzi, zmobilizowała mnie do pracy nad sobą, a jej porady okazały się bardzo skuteczne. W jasny sposób wyjaśniła mi z czego wynikają i na czym polegają moje problemy, pomogła mi je rozwiązać. Dzięki Pani Wioli z radością patrzę w przyszłość, potrafię zmierzyć się z problemami, jestem silniejsza i pełna pozytywnej energii. Bardzo dziękuję 🙂

Edyta

27 lutego 2019


Do Pani Wioli trafiłam w bardzo trudnym czasie. Terapia pozwoliła mi wiele zrozumieć, poukładać, zmienić ale też zaakceptować. To najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla siebie 🙂 Dziękuję za pomoc!

Tu i Ty możesz podzielić sie swoim doświadczeniem z terapii

 

    Skontaktuj się ze mną

    Skontaktuj się już dziś